Kuća u Mužlji

43,000€
Za prodaju
N1036 Šifra nekretnine
104 m2 Površina
3.0 Bedrooms
2 Kupatilo

Opis

Kuća u Mužlji, delimično renovirana, hoblovani parketi, okrečeno, krov u dobrom stanju. Od prostorija sadrži: ulaz, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe; iz hodnika ulaz u garsonjeru (soba+kuhinja+trpezarija i kupatilo). U nastavku kuće se nalazi stambeni prostor koji može da se renovira i napravi još jedan stan. Grejanje na čvrsto gorivo ili struju. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti: garaža i šupa. Plac površine 547m2. Uknjiženo.

Lokacija

Pregled

  • Šifra nekretnine N1036
  • Cena 43,000€
  • Tip nekretnine
  • Status nekretnine
  • Broj spavaćih soba 3
  • Broj soba 3.0
  • Broj kupatila 2
  • Površina 104 m2
  • Površina zemljišta 547 m2
  • Oznake
  • Terasa 30 m2

Kontakt

Vladimir Kiseljev

Vlasnik agencije

Stevice Jovanovića 13, Zrenjanin
0641861082
Druge nekretnine
Please enter your Name!
Please enter your Phone!
Please enter your valid Email!
Please enter your Message!

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

six + = 12

Slične nekretnine

Kuća na Berberskom
Za prodaju

Prizemna kuća na odličnoj lokaciji, ulica sa malo saobraćaja u naselju Berbersko. Kuća je renovirana, nova pvc stolarija, hoblovani parketi, fasada urađena završnim akrilnim malterom. Od prostorija sadrži, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo. Grejanje na plin. Površina 85m2 + 20m2 letnja kuhinja, plac površine 361m2.

85 m2 Površina
2.0 Bedrooms
1 Kupatilo
Kuća u Mužlji
Za prodaju

Kuća u Mužlji

35,000€

Kuća u naselju Mužlja, zidana od mešovitog materijala, spoljni zid od fasadne cigle. Od prostorija sadrži terasu, predsobllje+trpezarija, kuhinja, predsoblje, kupatilo, 3 sobe. Kuća je u dobrom stanju, ima veći plac od 20 ari, kolski ulaz. Uknjiženo.

105 m2 Površina
3.0 Bedrooms
1 Kupatilo
Kuća u Mužlji
Za prodaju

Kuća u Mužlji

40,000€

Kuća od mešovitog materijala, pored starije kuće postoji i novoizgrađen deo objekta u dvorištu koji nije završen. Stolarija u kući je drvena i pvc, podovi su laminati, grejanje na plin. Plac površine 522m, nema kolski ulaz. Uknjiženo.

125 m2 Površina
2.0 Bedrooms
1 Kupatilo
Kuća u izgradnji u Mužlji
Za prodaju

Kuća u izgradnji u naselju Mužlja, ozidana cigla ipo i pokrivena, površine oko 70m2, sastoji se iz hodnika, kupatila, 2 sobe, dnevna soba, kuhinja. Plac površine 12ari, ima kolski prolaz.

70 m2 Površina
3.0 Bedrooms
1 Kupatilo